بزرگترین مرجع تخصصی زیبایی,پوست,بوتاکس,جوانسازی,لیزر موهای زائد,جراحی زیبایی,لیپوساکشن

تزریق چربی: روشی برای پر کردن گودی زیر چشم

تزریق چربی: روشی برای پر کردن گودی زیر چشم
رای دادن به این پست
تزریق چربی: روشی برای پر کردن قسمت های خالی زیر چشم

تزریق چربی: روشی برای پر کردن قسمت های خالی زیر چشم

تزریق چربی به قسمت های خالی زیر چشم

سوال بیمار:

من از عملی در رابطه با برداشت چربی از یک قسمت از بدن و تزریق آن به ناحیه ای دیگر مطالب بسیاری شنیده ام.  آیا این روش برای تزریق چربی و پرکردن سیاهی های زیر چشم مناسب است؟ آیا درمانی همیشگی ست؟

پاسخ متخصصین:

دکتر بروک آر. سکل

دکتر بروک آر. سکل

دکتر بروک آر. سکل می گوید: “من تجربه ی بی نظری در رابطه با عمل جراحی رفع سیاهی دور چشم دارم. و به شما توصیه می کنم از تزریقات پرکننده ها و چربی به دور چشم خودداری کنید، چرا که بسیار خطرناک هستند، و گزارش هایی از کوری افراد در اثر تزریق پرکننده ها شده است.”

دکتر برنت موئلکن

دکتر برنت موئلکن

دکتر برنت موئلکن در این باره می گوید: “پلک پایین چشم بسیار ظریف و نازک است، و هر گونه اختلالی به راحتی در آن به چشم می آید. یکی از دلایلی که عمل جراحی به شما پیشنهاد می شود ظاهر پف آلود پلک پایین پس از تزریق چربی است.

در این روش چربی ها توسط عمل لیپوساکشن از قسمت های مختلف بدن به انتخاب پزشک برداشت می شود. سلول های چربی در دستگاه سانتریفیوژ گذاشته می شود و پس از آن در طی این روش بیشتر سلول های چربی میمیرند.

اگرچه سلول های چربی زنده بین ۳% تا ۲۵% هستند، بقیه ی آن ها مرده اند∙ زمانیکه سلول های چربی مرده از زیر چشم شروع به دفع شدن می کنند، کمی کبودی، التهاب و انعقاد چربی تزریق شده، در زیر چشم دیده می شود.

سلول های مرده ی چربی در اثر سوخت وساز بدن دفع می شوند و تنها مقدار کمی از سلول های چربی زنده در محل باقی می مانند در نتیجه این روش نیاز به تکرار دارد و در یک یا یک سال و نیم آینده نتیجه بخش خواهد بود.

اطلاعات داده شده به این دلیل نیست که بیمارانی که از این روش راضی هستند وجود ندارند بلکه مطالب گفته شده تنها برای آگاهی دادن به شما بود. حتما از مجرب بودن پزشک خود اطمینان حاصل نمایید.”

دکتر ریچاردو ال. رودریگز

دکتر ریچاردو ال. رودریگز

دکتر ریچاردو ال. رودریگز در این باره می گوید: ” این قسمت ار چشم همیشه برای هر نوع درمانی مشکل ساز بوده است.

اول از همه باید خاطر نشان کنم که دو نوع پوست در کنار یکدیگر وجود دارند. پوست زیر پلک که بسیار نازک است و ماهیچه با فاصله کمی از آن قرار گرفته است. دیگری پوست گونه است که چربی زیادی را در زیر خود انباشته ساخته است.

دوم اینکه، پوست پلک معمولا روی لبه استخوان گونه سر می خورد، دقیقا زمانیکه گونه ها برجسته باشند و پلک در اثر افزایش سن به سمت پایین فرو رود. مرز میان پوست پلک و پوست گونه تییر ترو نامیده می شود.

تزریق چربی و پر کننده به زیر چشم برای رفع گودی آن ها بسیار هیجان انگیز است. اما خطرات بسیاری دارد. من معمولا چربی را به قسمت پوست گونه نزدیک به بینی تزریق می کنم تا خط تییر ترو بالا بیاید و فرورفتگی پلک پایین بهبود یابد.”

لینک منبع

گردآورنده: میترا کرمانیان

لطفا تجربیاتتان را با ما به اشتراک بگذارید.


نوشتن یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برترین مراکز لیزر را بیابید
بستن
شهر مورد نظر خود را برای دیدن لیست برترین مراکز لیزر موهای زائد انتخاب کنید.
error:
در حال بارگذاری
عنوان منو
@tehranskin