بزرگترین مرجع تخصصی زیبایی,پوست,بوتاکس,جوانسازی,لیزر موهای زائد,جراحی زیبایی,لیپوساکشن

هورمون ها و رشد مجدد موها

هورمون ها و رشد مجدد موها
3 (60%) 1 امتیاز

هورمون ها و رشد مجدد موها

مشکلات هرمونی رشد مجدد موها

مشکلات هرمونی رشد مجدد موها پس از لیزر موهای زائد

هورمون ها و رشد مجدد موها: آیا لیزر موهای زائد می تواند درمانی قطعی برای این مشکل باشد؟

وجود موهای تیره و مجعد در ناحیه چانه و پوست صورت می تواند در اثر هورمون های (هیرسوتیسم آکا) باشد. که این موضوع خانم های زیادی را برای حضور در جوامع معذب نموده است. رشد این موها حتی گاهی ممکن است ژنتیکی باشد و از پدر یا مادر خود چنین موردی را به ارث برده باشید.

البته باید به شما بگویم که این مسئله تنها مربوط به خانم ها نمی شود. بلکه برخی از آقایان نیز دارای موهای بسیار ضخیم در اطراف صورت و چهره ی خود هستند که بیش از حد معمول و طبیعی است و آن ها نیز با این مشکل دست و پنجه نرم می کنند.

لیزر یکی از بهترین راه های برای از بین بردن موهای زائد بدن است. حال آن که آیا این روش برای از بین بردن موهای زائدی که توسط هورمون ها رشد می کنند موثر است و یا بی اثر بوده و یا حتی ممکن است اوضاع فرد بیمار را وخیم تر نماید؟!

هرمون ها و رشد مجدد موها

هورمون ها و رشد مجدد موها: ممکن است لیزر بر این شرایط کار ساز نباشد!

قبل از اینکه به لیزر موهای زائد بدن و یا صورت خود اقدام کنید، حتما باید در جلسه ای این موضوع را با پزشک خود بیان کنید که آیا به مشکلات هورمونی دچار هستید یا خیر؟!

بررسی مشکلات پزشکی و دارویی فرد بیمار بسیار اهمیت دارد، به این صورت که آیا شخص بیمار دچار آکنه و یا جوش است؟ آیا به اضافه وزن های شدید مبتلاست؟ آیا فرد در خانواده ی اش سابقه ی هیرسوتیسم دارد؟

در صورت دیده شدن هر یک از این موارد می توان اینگونه ادعا کرد که لیزر موهای زائد می تواند برای بدن فرد اصلا کارساز نباشد.

در برخی از افراد که به رشد هورمونی موها مبتلا هستند، حتی ممکن است لیزر برعکس عمل کند و در عوض بهبود وضعیت موها سبب تحریک بیشتر موها شده و موها بار دیگر تیره تر و با تراکم بالاتر رشد کنند. یا حتی لیزر می تواند برای مدتی موهای زائد بدنتان را از بین ببرد، اما بلا فاصله شما مجدد موها را با همان تراکم و تیرگی بر روی صورت و بدن خود بیابید.

خبر خوب این است که ، مشکلات هورمونی به راحتی با استفاده های دارویی قابل کنترل و درمان هستند. حتی در برخی از موارد افراد برای خلاص شدن از شر این معضل نیاز به جراحی دارند.

دلایل رشد بیش از حد موهای زائد
ارزیابی میزان هورمون ها
درمان مشکلات هورمونی
لیزر موهای زائد هورمونی

مجموعه ی تخصصی و پزشکی پوست و مو تهران اسکین را برای خود انتخاب کنید، چرا که با شما صادقیم و تمام پرسش ها یتان را با دقت و درایت پاسخ گو هستیم.

بهترین ها را برای شما می خواهیم.

برای اطلاعات بیشتر به بخش تماس با ما رفته و شهر مورد نظر خود را انتخاب کنید و برای مشاوره ی دقیق تر نوبت گرفته و با پزشک خود در این رابطه مشورت کنید.

محقق : میترا کرمانیان


نوشتن یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برترین مراکز لیزر را بیابید
بستن
شهر مورد نظر خود را برای دیدن لیست برترین مراکز لیزر موهای زائد انتخاب کنید.
error:
در حال بارگذاری
عنوان منو
@tehranskin