بزرگترین مرجع تخصصی زیبایی,پوست,بوتاکس,جوانسازی,لیزر موهای زائد,جراحی زیبایی,لیپوساکشن

لیزر CO2 فرکشنال : بیشتر بدانید!!!

لیزر CO2 فرکشنال : بیشتر بدانید!!!
رای دادن به این پست

لیزر  CO2 فرکشنال و توانایی های این روش درمانی

لیزر CO2 فرکشنال

قبل از انجام این روش، منطقه ی مورد نظر توسط شما و یا تکنیسین پاک شده و سپس کرم بی حس کننده روی پوست مالیده می شود. برخی از بیماران در محل درمان از دارو های ضد التهاب نیز به منظور کاهش ناراحتی ها استفاده می کنند. سپس شما استراحت می کنید و یا به تماشای تلویزیون و گوش کردن به موزیک می پردازید تا کرم اثر کند.

بعد از اینکه ژل به مدت ۱ ساعت روی پوست ماند و اثر کرد، پاک می شود. انجام عملیات برای تمام صورت حدود ۱ ساعت طول می کشد و در طول درمان حسی مانند گزش را تجربه می کنید. به منظور کاهش میزان درد و حس گزش از یک کولر که به طور مستقیم به محل درمان باد خنکی می وزد استفاده می شود.

این لیزر برای جای جوش و اسکارها چکونه عمل می کند؟

لیزر CO2 همیشه برای آکنه و اسکار ها موثر بوده است و لیزر CO2 فرکشنال نیز این قاعده مستثنی نیست. این روش نیز مانند لیزر CO2 اثرات قابل مشاهده و موثری بر جای میگذارد. اکثر افراد اینگونه تصور می کنند که با داشتن تنظیمات یکسان در  DOT و Deep FXبرای بهبود اسکار های جراحی، آکنه و جراحت ها، این روش ها کاملا خالی از ریسک و عوارض هستند. اما حتما قبل از انجام هر عملی با پزشکی متخصص مشورت نمایید.

لیزر CO2 فرکشنال : بیشتر بدانید!!!

لیزر CO2 فرکشنال : بیشتر بدانید!!!

آیا استفاده از لیزر CO2 فرکشنال برای پلک بی خطر است؟

بله، با قرار دادن لنز های مخصوص در چشم و بی حسی های قطره ای به راحتی می توان از چشم در مقابل این روش محافظت نمود. هرگز اجازه ندهید که این روش به طور مستقیم و بدون لنز بر روی پلک شما انجام شود. این لنز مانند سپری در مقابل اشعه های لیزر قرار می گیرد. این لنز ها کاملا متناسب با اندازه ی چشم است و به راحتی از چشم برداشته می شود.

لیزر  CO2فرکشنال بر روی پلک بالا و پایین اعمال می شود. تورم و قرمزی برای ۲-۴ روز بعد از درمان طبیعی است (همانطور که برای تمام نواحی تحت درمان با لیزر CO2 فرکشنال اتفاق می افتد). همچنین شما می توانید برای جلوگیری از این عوارض در مدت زمان بهبودی در معرض نور شدید خورشید نباشید.

چهره ی افراد درست پس از درمان با لیزر چگونه خواهد بود؟

در طول ۲۴ ساعت اول پس از درمان، پوست شما ممکن است مانند پوست افراد آفتاب سوخته شود. بسته های یخ / نخود فرنگی منجمد ۵ تا ۱۰ دقیقه در هر ساعت برای ۵-۶ ساعت اول بعد از درمان استفاده می شوند.

پوست شما در حدود ۲ تا ۷ روز لایه برداری خواهد شد و برای ۳ تا۶ هفته پس از درمان شروع به صورتی شدن می کند. این شرایط به عمق پرتو های درمانی بستگی دارد. بعد از یک هفته یا بیشتر شما می توانید لکه های صورتی را با آرایش بپوشانید.

آیا پس از لیزر CO2 فرکشنال می توان در اسرع وقت به کارهای روزانه بازگشت؟

خیر، شما به استراحت و مراقبت از پوستتان پس از درمان نیاز دارید. برای درمان های خفیف تر با عمق کمتر۳ تا ۵ روز استراحت نیاز است. اما برای برای درمان های عمیق به ۷ تا ۱۰ روز زمان نیاز است.

لینک منبع

محقق: میترا کرمانیان

 


نوشتن یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برترین مراکز لیزر را بیابید
بستن
شهر مورد نظر خود را برای دیدن لیست برترین مراکز لیزر موهای زائد انتخاب کنید.
error:
در حال بارگذاری
عنوان منو
@tehranskin