بزرگترین مرجع تخصصی زیبایی,پوست,بوتاکس,جوانسازی,لیزر موهای زائد,جراحی زیبایی,لیپوساکشن

لیزر موهای زائد راز زیبایی و لطافت پوست شما

لیزر موهای زائد راز زیبایی و لطافت پوست شما
رای دادن به این پست

لیزر موهای زائد

دانستنی های لیزر موهای زائد 

امروزه و در عصری که ما در ان زندگی میکنیم، انسان ها همواره به دنبال نظافت، بهداشت، زیبایی، وارایش هستند و این موارد برای انسان ها اهمیت بسیار زیادی دارد.
انسانها دراین روزگار اراستگی و زیبایی ظاهر برایشان بسیارمهم است.
یکی از کارهایی که برای حفظ بهداشت فردی و اراستگی هرچه تمام تر باید انجام دهیم، حذف موهای زاید بدن است. که به انسان هم زیبایی بسیار می بخشد و برای حفظ بهداشت فردی بسیار مهم است.
انسان هادرسال های گذشته با تیغ، نخ، موم موکن، یا دستگاه های اپلیدی اقدام به حذف موهای زاید بدن خود می کردند. اما این روش ها مشکلات زیادی به همراه داشت از قبیل:

  1. صدمه وارد شدن به پوست مثل بریدن پوست
  2. بوجود امدن جوشهای بسیار زیادی بر روی پوست
  3. سرعت کم
  4. رویش مجدد موهای زاید(بازگشت مجددمو)
  5. گران بودن بعضی از این روشها
  6. درد سوزش زیاد
  7. ایجاد موهای زیر پوستی
  8. غیر بهداشتی بودن بعضی از این روش ها

به دلیل وجود این مشکلات متعدد و نبودبهداشت در بعضی از این روش ها و احتمال شیوع بعضی از بیماری ها ، پزشکان و مهندسین صنعت پزشکی بر ان شدند که روشی برای حذف موهای زاید پیدا کنند که نه تنها هیچ کدام از این مشکلات را نداشته باشد بلکه راحت تر و ارزانتر و سریع تر نیز باشد. و از همه مهم تر اگر فرد یک بار وقت انرژی یا پولی را برای حذف موهای زاید بدنش صرف کند دیگر نیازی برای تکرار این عمل نمی باشد، یعنی یک بار برای همیشه موهای زاید بدن ریشه کن میشود.و بعداز تلاش و به کار گیری فناوری پزشکان توانستند دستگاه و روشی بسازند که انسان بدون هیچ درد و مشکلی و یک بار برای همیشه از شر مو های زائد خلاص می شود و این فناوری، فناوری لیزر نام دارد.
وقتی نام لیزر به گوش شما می‌رسد، در ذهن شما یک سیستم و یک فناوری بسیار پیچیده و سخت شکل می گیرد و شاید شما به دنبال ربطی بین این فناوری پیچیده و نوین با موهای زائد بدن باشید. اما باید بدانید که این سیستم به روز چنان به زیرکی برای حذف موهای زائد استفاده شده که انسان از تمام آن درد و سوزش و تکرار کاملاً راحت شده است.

نحوه عملکرد لیزر موهای زائد
عوارض حذف موهای زائد با لیزر

نوشتن یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برترین مراکز لیزر را بیابید
بستن
شهر مورد نظر خود را برای دیدن لیست برترین مراکز لیزر موهای زائد انتخاب کنید.
error:
در حال بارگذاری
عنوان منو
@tehranskin