بزرگترین مرجع تخصصی زیبایی,پوست,بوتاکس,جوانسازی,لیزر موهای زائد,جراحی زیبایی,لیپوساکشن

لیزر اینفینی : مزایای لیزر RF در درمان آکنه

لیزر اینفینی : مزایای لیزر RF در درمان آکنه
رای دادن به این پست
لیزر اینفینی (Infini) : مزایای لیزر RF در درمان جای آکنه
بیمار:

یکی از پزشکانی که من برای درمان پوستم به ایشون مراجعه کردم، به من اینگونه اطلاعاتی دادند که برای رسیدن به نتیجه ای بهتر، به ادغام روش لیزر CO2 فرکشنال و لیزر اینفینی (Infini) خواهند پرداخت. آیا دلیلی برای ادغام این دو روش وجود دارد؟

پاسخ متخصص:

دکتر دیوید لیم در این رابطه می گوید: ” همانطور که می دانید، لیزر CO2 فرکشنال در واقع با استفاده از لیزر های ریز و میکرو، انرژی خود را به لایه های داخلی پوست منتقل می سازد و در نتیجه به لایه ی اپیدرم صدماتی وارد می شود و با استفاده از این انرژی به ساخت کلاژن در درم میپردازد. اما لیزر RF اینفینی بسیار متفاوت عمل می کند، چرا که با استفاده از سری غلتان با سوزن های ریز و میکرو انرژی لیزر RF را به درم فرستاده و با اپیدرم درگیر نمی شود. حال اینکه استفاده از دو انرژی در لایه ی درم، می تواند صدمات جبران ناپذیری برای بیمار داشته باشد. استفاده از دو لیزر فرکشنال کاملا بر خلاف یکدیگر ممکن است عمل کنند.

لیزر اینفینی (Infini)

لیزر اینفینی (Infini)

به نظر من ترکیب روش PRP با لیزر Infini نتیجه بخش خواهد بود. اگر بخواهیم کمی بر روش Infini دقیق شویم، می فهمیم که  ۲۰۰ شات و یا انرژی از لیزر Infini و ۴۹ ضربه با سوزن های میکرو به پوست وارد می شود، که تقریبا به حدود ۱۰۰۰۰کانال میکرو و ریز برای ایجاد تحریک بر درم و ایجاد کلاژن می رسد.

به نظر من افراد و پزشکان متخصص بسیاری از این روند اطلاع دارند و گفته های مرا تایید می کنند.

بیماران بسیاری تحت درمان با لیزر اینفینی به تنهایی قرار گرفته تند و نیازی به ترکیب این روش با لیزر CO2 فرکشنال جدا وجود ندارد.

قبل از انجام این روش با متخصصین بیشتری در جلسات حضوری مشورت کنید تا از درمان خود مطمئن شوید.”

لینک منبع

محقق میترا کرمانیان

پاسخ سوالاتتان را از ما بخواهید.


نوشتن یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برترین مراکز لیزر را بیابید
بستن
شهر مورد نظر خود را برای دیدن لیست برترین مراکز لیزر موهای زائد انتخاب کنید.
error:
در حال بارگذاری
عنوان منو
@tehranskin