بزرگترین مرجع تخصصی زیبایی,پوست,بوتاکس,جوانسازی,لیزر موهای زائد,جراحی زیبایی,لیپوساکشن

روش ها و تکنیک های مختلف تاتو کردن

روش ها و تکنیک های مختلف تاتو کردن
رای دادن به این پست

روش ها و تکنیک های مختلف تاتو کردن

لاینیگ/ روکوب

لاینیگ یا روکوب روشی است که بوسیله ی آن می توان طرحی کلی بر روی پوست کار شود و کشیده شود. معمولا این خطوط با گروه گرد و دایره واری از سوزن ها انجام می شود. این خطوط از خیلی باریک تا بسیار پهن متغیر و متنوع هستند. گاهی تاتو کاران از روش ایجاد خطوط خیلی نزدیک به یکدیگر برای پهن تر کردن خطوط استفاده می کنند.

اگرچه این کار بسیار پایه است، اما مهمترین بخش تاتو کردن نیز محسوب می شود. خطوط پایه برای داشتن تاتویی زیبا و حرفه ای نیاز است. در واقع توضیحات پایه و مهم در رابطه با طراحی را در این خطوط میتوان یافت. این خطوط تنها به رنگ سیاه نیستند بلکه برای مشخص کردن محدوده و رنگ آمیزی قسمت های مختلف می توان از رنگ های متنوعی کمک گرفت.

تاتو پروانه با رنگ آمیزی و سایه زنی

تاتو پروانه با رنگ آمیزی و سایه زنی

رنگ آمیزی

رنگ آمیزی برای پر کردن مناطق خالی موجود در طرح استفاده می شود، که این کار معمولا به سلیقه مشتری و متخصص تاتو بستگی دارد. گاهی برخی از تاتو کاران از رنگ سیاه برای کل کار و یا تنها برای قسمتی از آن  مانند سایه زدن بهره می برند.

رنگ آمیزی معمولا از تیره ترین به سمت روشن ترین رنگ ها است. این طیف رنگ از یک سمت تاتو به سمت دیگر دیده می شود. این کار دلایلی دارد مانند؛ جلوگیری از ادغام رنگ های روشن و تیره و تمیز نگه داشتن سوزن های تاتو بین رنگ ها و جلوگیری از پاک کردن مداوم سر سوزن ها هر ۵ دقیقه یکبار.

تاتو مرد عنگبوتی با رنگ آمیزی و سایه زنی

تاتو مرد عنگبوتی با رنگ آمیزی و سایه زنی

سایه زنی

سایه زدن به تاتو یکی از محوری ترین تکنیک ها ست که سبب تشخیص یک هنرمند از دیگری می گردد. کسی که در این کار تبحر دارد، به خوبی عکس ها عمق و زیبایی می بخشد، و بسیاری از افراد را در هنگام نگاه کردن به تاتو جذب تصویر می کند. سایه زدن معمولا با رنگ سیاه و تیره انجام می شود که این سایه روشن ها انواع مختلفی دارند. برای مثال شما با افزایش فشار بر پوست سبب ایجاد سایه هایی روشن تر و با کاهش فشار سایه هایی کم حال تر را بوجود می آورید.

روش های مختلفی برای ایجاد تاتو های روشن و محو وجود دارد، برای مثال می توان از آب یا ترکیب رنگ سفید و ساخت رنگ خاکستری نیز در سایه زنی استفاده نمود.

حروف گذاری

افراد زیادی به حروف گذاری برای تاتو علاقه مندند، بنابراین مهارت در حروف گذاری برای تاتو گامی پر سود و بزرگ برای تاتو کاران محسوب می گردد. سبک ها ممکن است تغییر کنند اما هیچ گاه روال زیبایی تاتو برای حروف و نقل قول ها تغییر نمی یابد. این کار نیاز دارد به درک کامل فاصله ی بین حروف به همان سبک و سیاقی که باب سلیقه ی مشتری و تاتو کار است.

لینک منبع

محقق: میترا کرمانیان

پاسخ سوالاتتان را از ما بخواهید.


نوشتن یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برترین مراکز لیزر را بیابید
بستن
شهر مورد نظر خود را برای دیدن لیست برترین مراکز لیزر موهای زائد انتخاب کنید.
error:
در حال بارگذاری
عنوان منو
@tehranskin