بزرگترین مرجع تخصصی زیبایی,پوست,بوتاکس,جوانسازی,لیزر موهای زائد,جراحی زیبایی,لیپوساکشن

دوران نقاهت لیزر CO2 فرکشنال

دوران نقاهت لیزر CO2 فرکشنال
رای دادن به این پست

دوران نقاهت برای درمان اثرات زخم و آکنه، چروک ها و لایه برداری با لیزر CO2 فرکشنال چقدر است؟

پاسخ متخصصین:

دکتر فرهان تقی زاده

دکتر فرهان تقی زاده

دکتر فرهان تقی زاده می گوید: ” دوره ی نقاهت برای درمان هایی که توسط لیزر های  CO2فرکشنال انجام می شود، به عمقی که لیزر در پوست نفوذ می کند و وسعت سطحی که درمان می شود بستگی دارد. به طور کلی، هر چه درمان تهاجمی تر باشد به دوره ی نقاهت بالاتری برای بهبود وضعیت پوست نیاز است. یکی دیگر از مسایل مهم در کوتاه تر شدن دوره ی درمان و بهبودی، توجه به مراقبت های پوستی بعد از لیزر است. علاوه بر پاک سازی پوست و تمیز کردن پوسته هایی که پس از لیزر بر سطح پوست بوجود می آیند و اجتناب از قرار گرفتن در معرض نور خورشید، دو ماده ی دیگر در تسریع درمان و کوتاه نمودن دوره ی نقاهت نقش دارند:

  • اکسیمیست (آمینوپلکس) – یکی از بهترین روش ها برای بهبود وضعیت پوست پس از درمان است.
  • آمینو سروم (آمنیبیواینوویشن) – این سرم، محصولی عالی در افزایش سرعت بهبودی پوست است.

در کل، دوره ی بهبود اولیه ی پوست حدود ۵ تا ۷ روز است، اما نتایج پایانی در ۴ تا ۶ هفته پس از لیزر خود را نمایان می سازند.”

دکتر متیو سی. ماشر

دکتر متیو سی. ماشر

دکتر متیو سی. ماشر می گوید: ” در ۱۰ سال اخیر پیشرفت های بسیاری در تکنولوژی و علم زیبا سازی و لایه بر داری پوست داشته ایم. البته باید به این نکته توجه داشت که هر چه روش تهاجمی تر باشد، دوره ی نقاهت نیز به مراتب بالا تر می رود. من حدود ۱۵ سال با لیزر های ترمیم کننده ی پوست CO2 کار کرده ام و تجربه ی بالایی در این تکنیک دارم. دستگاه های جدید موجود در این روش با نام لیزر های CO2 فرکشنال ( یا پرتو های ریز شده) تکنیکی جدید ارائه داده اند، به طوری که تنها قسمت هایی از پوست به طور تنظیم شده توسط دستگاه با استفاده از پرتوهای ریز با الگوهای متفاوت به پوست نفوذ می کنند و سایر نواحی پوست کاملا سالم باقی می ماند و در نتیجه دوره ی نقاهت تا حد زیادی کاهش می یابد. در این روش تنها یک جلسه برای درمان کافی ست، اما گاهی به دلیل عمیق بودن زخم های پوستی، بیش از یک جلسه به افراد در فواصل طولانی پیشنهاد می شود. پوست صورت پس از لیزر ممکن است، در حدود ۱ تا ۳ هفته قرمز باشد اما با خونریزی و کبودی همراه نیست و تنها التهابات خفیفی بر پوست احساس می شود. بیماران من معمولا ۱ تا ۴ جلسه ی درمانی را پشت سر می گذارند تا به نتیجه ی دلخواه خود می رسند.”

لیزر CO2 فرکشنال ماتریکس

لیزر CO2 فرکشنال ماتریکس

لینک منبع

محقق : میترا کرمانیان

تجربیات خود را با ما به اشتراک بگذارید.


نوشتن یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برترین مراکز لیزر را بیابید
بستن
شهر مورد نظر خود را برای دیدن لیست برترین مراکز لیزر موهای زائد انتخاب کنید.
error:
در حال بارگذاری
عنوان منو
@tehranskin