بزرگترین مرجع تخصصی زیبایی,پوست,بوتاکس,جوانسازی,لیزر موهای زائد,جراحی زیبایی,لیپوساکشن

دانستنی های لیزر Co2 فرکشنال

دانستنی های لیزر Co2 فرکشنال
رای دادن به این پست

دانستنی های لیزر Co2 فرکشنال

لیزر Co2 فرکشنال یکی از پیشرفته ترین روش های جوانسازی پوست بدون عمل جراحی – غیر تهاجمی – است. امواج لیزر های Co2 طول موج های بلندی دارند و برای پوست های تیره نیز مناسب هستند.

این لیزر سبب درمان چروک های عمیق، تغییر شدید بافت پوست در اثر تابش شدید نور خورشید، آکنه اسکارها، و اثر زخم های پوستی در اثر عمل های جراحی می شود. از این روش در اطراف پوست نازک پلک چشم و اطراف دهان نیز استفاده می شود. لیزر Co2 فرکشنال درمان بسیار موثری برای آسیب های نور خورشید و مرحله ی قبل از سرطان است ( توجه داشته باشید که بیمه کراتوز اکتینیک  را تحت پوشش قرار نخواهد داد.)

این روش مصارف گوناگونی دارد، از جمله:

  • بهبود بافت پوست
  • رفع چین و چروک های پوست
  • رفع لک های پاها، بازوها، گردن و قفسه ی سینه

انجام لیزر Co2 فرکشنال به مهارت بالایی نیازمند است، و باید تنها توسط کارشناسان انجام شود زیرا ممکن است، افراد تحت تاثیر خطرات احتمالی این روش قرار گیرند.

دانستنی های لیزر Co2 فرکشنال

دانستنی های لیزر Co2 فرکشنال

لیزر Co2 فرکشنال قادر به انجام پروسه هایی نیز نیست

افرادی که از این روش برای رفع لک ها استفاده می کنند، از تبدیل لک ها به نقاط قرمز (poikiloderma ) و گشاد شدن رگ های خونی در محل( telangectasias) اعلام نارضایتی می کنند. این روش موقتا ایجاد نگرانی شدیدی در بین افراد ایجاد می کند. برای رفع این مشکلات پس از درمان با لیزر از روش هایی مانند کاندلا برای رفع آن ها استفاده می شود.

برای داشتن نتایجی رضایت بخش حتما با پزشکانی متخصص در این زمینه مشورت نمایید، داشتن دستگاه ها و تجهیزات بالا دلیل بر مهارت پزشک مربوطه نمی باشد.

تفاوت بین لیزر CO2 فرکشنال و لیزر اربیم فرکشنال مانند فرکسل

لیزر CO2 فرکشنال تا به طور عمیق در پوست نفوذ می کند و در تولید کلاژن زیر پوست بسیار متفاوت نسبت به لیزر فرکسل (Fraxel ) عمل می کند. این روش به طور کلی نتایجی بهتری برای خطوط عمیق تر، آکنه اسکارها، خطوط ناحیه ی بالای چهره و خطوط ظریف اطراف چشم به همراه دارد. این روش برای بیمارانی که در اواخر ۴۰ تا ۷۰ سالگی هستند، مناسب است. در این سنین افراد به دلیل خطوط عمیق بر چهره / خطوط تابش آفتاب بر چهره و به طور متوسط جای اسکار های آکنه کاندید های مناسبی برای استفاده از لیزر CO2 فرکشنال هستند. این روش برای پوست نازک پلک و گردن نیز با تنظیمات صحیح دستگاه مناسب است. این روش به دلیل نفوذ عمیق در پوست، عوارض جانبی و دوره ی نقاهت بیشتری نسبت به لیزر فرکسل (Fraxel ) دارد. اگر به راحتی نمی توانید از کار خود مرخصی بگیرید این روش برای شما مناسب نیست.

لیزر فرکسل (Fraxel ) برای بیماران جوان تری که در سنین ( ۳۰ تا ۵۰ سال) هستند با چروک ها و آکنه های خفیف تر و نرم تر بهترین روش درمانی است.

لینک منبع

محقق: میترا کرمانیان

نظرات و پیشنهادات خود را با ما به اشتراک بگذارید!!!

 


نوشتن یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برترین مراکز لیزر را بیابید
بستن
شهر مورد نظر خود را برای دیدن لیست برترین مراکز لیزر موهای زائد انتخاب کنید.
error:
در حال بارگذاری
عنوان منو
@tehranskin