بزرگترین مرجع تخصصی زیبایی,پوست,بوتاکس,جوانسازی,لیزر موهای زائد,جراحی زیبایی,لیپوساکشن

جوانسازی دست با تزریق و پیوند چربی

جوانسازی دست با تزریق و پیوند چربی
رای دادن به این پست
جوانسازی دست با تزریق و پیوند چربی

جوانسازی دست با تزریق و پیوند چربی

دکتر سیدنی کلمن

دکتر سیدنی کلمن

جوانسازی دست با تزریق و پیوند چربی

دکتر کلمن می گوید: ” تزریق و پیوند چربی هدفی فراتر از زیبایی دارد، چرا که در ابتدا تنها جنبه ی پر کردن مناطق فرسوده و چروک دست ها را بر عهده دارد.

مردم در ابتدا از اینکه چربی به دست تزریق شود تعجب می کنند، اما باید این نکته را بدانید که پس از دوران کودکی، چربی موجود در دست ها رو به تحلیل می رود و افزایش سن اثر خود را بر اتروفی می گذارد.

من در ابتدا چربی زیادی به دست ها تزریق می کنم تا عمل پر کردن تمام مناطق خالی به اتمام برسد، بدون شک این فرآیند زیبایی، پوستی زیبا و جذاب به فرد باز می گرداند چرا که پیوند چربی نه تنها سبب پرکردن مناطق خالی بلکه سبب تغییر کیفیت پوست می شود.

در افراد ۱۶ تا ۲۵ ساله پوست دست نرم تر و ضخیم تر از افراد مسن است. همچنین افراد ورزشکار دارای دستانی با رگ های بیرون زده هستند. با افزایش سن پوست نازکتر می شود که باعث قابل مشاهده بودن رگ ها، مفصل ها و تاندون ها می شود.

بیش از یک دهه قبل، محققین موفق به کشف فوایدی در رابطه با سلول های چربی شدند از جمله؛ افزایش کیفیت سلول های بنیادی مزانشیمی که وظیفه ی ترمیم بافت ها، بهبود عملکرد خون و همچنین جلوگیری یا رفع اسکار های پوستی را بر عهده دارد. این سلول های بنیادی دقیقا مانند سلول های مغز استخوان عمل می کنند.

مطالعات اخیر بر روی حیوانات نشان می دهد که تزریق چربی به زیر پوست سبب ضخامت و کلاژن سازی در پوست تا ۱۰۰% می شود∙ پس تزریق چربی تنها باعث پر کردن مناطقی از پوست نمی شود، بلکه سبب ضخامت و زیبایی دست ها نیز می گردد.

روش انجام این فر آیند از این قرار است که؛ مثلا من بیماری ۵۲ ساله با بیماری آرتروز که سبب پیر تر نشان دادن دست هایش شده بود را با تزریق ۲۵ سی سی چربی در پشت هر دست تا بالای مفصل میانی هر انگشت درمان کردم. اگه این تزریق را تا انگشت ها ادامه ندهید، دست ها ظاهری زیبا خواهند داشت، اما انگشت ها نه!!!

یک بیمار به طورمتوسط بین ۲۵ تا ۳۵ سی سی چربی برای پشت هر دست دریافت می کند که برای تزریق به صورت زیاد به نظر می رسد، اما برای پشت دست تنها لایه ای ناز است. من معمولا تزریق چربی را ابتدا از انگشت ها شروع می کنم و سپس به سایر نقاط مانند پشت دست تا مچ توجه می کنم.

تکنیک من به گونه ایست که هیچ گاه مواد را عمق تزریق نمی کنم و همیشه آن ها را بین پوست، رگ ها و تاندون ها (دقیقا زیر پوست) تزریق می کنم.

بعلاوه در این روش به افرادی که دچار آرتروز هستند باید حدود ۱۷ تا ۱۸ واحد کانول بلانت یه پشت دست و ۱۹ واحد به انگشت ها جهت جلوگیری از خونریزی و کبودی و همچنین انعقاد های شریانی و ریوی تزریق شود.

علاوه بر این کانول بلانت سبب ترمیم بافت پوست در نواحی تزریق نیز می گردد.

پس از تزریق چربی مراقبت هایی لازم است. من دو لایه میکروفیلم پشت دست قرار می دهم چرا که اینگونه سبب می شوم بیمار کمتر دست خود را لمس کند و همچنین میزان التهاب نیز کاهش می یابد. در گذشته به بیمارانم می گفتم که از کمپرس آب یخ استفاده کنند ولی هم اکنون کشف شده است که یج سبب کشته شدن سلول های چربی می شود. همزمان با برداشته شدن نوار ها بخیه ها نیز برداشته می شود.

اکثر بیماران پس از عمل بسیار عالی به نظر می رسند، با گذشت زمان جنس پوست بهتر می شود، چروک ها ماملا از بین نمی روند، اما پوست صافتر و سالم تر می شود. همچنین رگ ها و تاندون ها کمتر به چشم می آیند.

تاثیرات کلی که این روش بر دستان شما خواهد داشت معمولا در دو تا چهار ماه آینده پس از عمل بهتر نشان داده خواهد شد.”

لینک منبع

گردآورنده: میترا کرمانیان

لطفا نظرات و سوالاتتان را با ما به اشتراک بگذارید و در اطلاع رسانی به دیگران سهم خود را ادا کنید.

 

 


نوشتن یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برترین مراکز لیزر را بیابید
بستن
شهر مورد نظر خود را برای دیدن لیست برترین مراکز لیزر موهای زائد انتخاب کنید.
error:
در حال بارگذاری
عنوان منو
@tehranskin