مرجع زیبایی,پوست,بوتاکس,جوانسازی,لیزر موهای زائد,لیزر مو،جراحی زیبایی

بهترین مارک های رژلب کدامند؟

بهترین مارک های رژلب کدامند؟
3 (60%) 1 امتیاز

بهترین مارک های رژلب

بهترین مارک رژ لب

بهترین مارک رژ لب

مقدمه:

انسان ها همیشه می کوشند تا زیبا باشند. زیبایی و آراستگی در جوامع امروزی امری مهم به شمار می آید و جایگاه فرد در نزد دیگران را بالاتر می برد. باعث می شود که خواسته یا ناخواسته به او احترامی بیشتر گذاشته شود. از همین رو افراد در زیبا بودن و آراسته بودن خود می کوشند. تلاش می کنند تا با زیبا بودن و با وقار بودن نه تماما ولی درصدی از توجه و احترام دیگران را به دست آورند.


حالا این زیبایی چگونه ممکن می شود؟ مسلما زیبایی به دو دسته تقسیم می شود: اول زیبایی خدادای که انسان در آن نقشی ندارد و دوم زیبایی اکتسابی که خود فرد با کارها و مصرف مواد مختلف می کشد تا آن را به دست آورد (کسب کند). زیبایی اکتسابی اغلب با استفاده از مواد آرایشی مختلف امکان پذیر است، موادی مانند کرم های پوست، گرم های گونه، خط چشم، ریمل چشم، سایه ها، رژ و غیره.
بهترین مارک رژلب ها

بهترین مارک رژلب ها

تمام مواد آرایشی اغلب با پوست ما در تماس هستند و همین تماس با پوست هم بسیار مهم است، اما اگر اولویت بخشی شود در تمام مواد آرایشی کیفیت رژ لب از همه مهم تر است، زیرا نه تنها با پوست لب در تماس است بلکه در هنگام استفاده همیشه درصدی از آن وارد دهان می شود و توسط فرد بلعیده می شود و این امر (خوردن رژ) اجتناب ناپذیر است. بنابراین جمع اوری اطلاعات، تحقیق و بررسی و دقت در خرید و مارک رژ بسیار مهم است.

مواد رژلب ها

نکته:

البته موم و روغن مهم ترین مواد تشکیل دهنده رژ لب ها به شمار می روند و تقریبا بیش از ۶۰ درصد مواد تشکیل دهنده یک رژ را در بر می گیرند.

رژهای استاندارد و مورد تایید بهداشت جهانی این مواد را در خود دارند، اما با مقدارهای متفاوت. اما بعضی مواد هستند که در برخی رژها به کار می روند و این مواداگر  از مقدار مشخص شده بالاتر باشند، برای بدن انسان خطرناک هستند، که در ادامه به این مواد خطرناک می پردازیم.

مواد سمی و خطرناک رژلب

نکته:

  1. همانطور که گفته شد رژ لب برای استعمال بر روی لب ساخته شده است، اما به ناچار همیشه مقداری از آن توسط فرد مصرف کننده بلعیده می شود. بهتر است بدانید که طبق آمار اداره بهداشت جهانی به صورت میانگین هر زن در طول عمر خود حدودا دو کیلو رژ می خورد و بلعیدن این مقدار رژ لب احتمال ابتلا به سرطان ریه و سرطان سینه را به شدت بالا می برد.البته حال که دیگر مواد تشکیل دهنده ی رژلب ها را شناختید و سمها و مواد سمی که در ان استفاده می شود هم به خوبی یاد گرفتید پس از این به بعد در هنگام خرید رژلبی را انتخاب کنید که تا حد ممکن  از مواد ارگانیک و طبیعی ساخته شده باشد و تا حد امکان مواد شیمیایی مضر در آن کم باشد.
    بهترین مارک رژلب ها

    بهترین مارک رژلب ها

  2. برای اطلاع از سربدار بودن و یا بدون سرب بودن رژ لبتان، مقداری از رژ را بر روی دستتان مالیده و با یک شی از جنس طلا بر روی آن خطی بیاندازید و اگر رنگ آن سیاه شد. بدانید که ررژ لبتان سربدار است واگر تغییر رنگی اتفاق نیافتاد رژ شما بدون سرب می باشد. البته نگران نباشید، رژ لبهایی نیز در بازار هستند که خطری ندارند و نسبتا سالم هستند.
رژلب های سالم
برند معروف رژلب

هنگام خرید رژ لب به رنگ آن ( رژلب قرمز و رژ لب صورتی و …..) هم بسیار دقت کنید که به رنگ صورت، چشم ها و ناخون هایتان بیاید. و تا جای ممکن رژ لبتان را نخورید و پس از مدت زمان مورد نظرتان، بلافاصله آن را از روی لب هایتان پاک کنید.

برای اطلاعات بیشتر و سلامت پوست و زیبایی خود با متخصصین ما در تماس باشید.

نقشه مراکز برتر لیزر موهای زائد در ایران

محقق: میترا کرمانیان

 


نوشتن یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برترین مراکز لیزر را بیابید
بستن
شهر مورد نظر خود را برای دیدن لیست برترین مراکز لیزر موهای زائد انتخاب کنید.
error:
در حال بارگذاری
عنوان منو
@tehranskin