بزرگترین مرجع تخصصی زیبایی,پوست,بوتاکس,جوانسازی,لیزر موهای زائد,جراحی زیبایی,لیپوساکشن

بهترین روش در افزایش دائمی حجم لب چیست؟!

بهترین روش در افزایش دائمی حجم لب چیست؟!
رای دادن به این پست
بهترین روش در افزایش دائمی حجم لب چیست؟!

بهترین روش در افزایش دائمی حجم لب چیست؟!

بهترین روش در افزایش دائمی حجم لب

سوال بیمار:

من چند وقتی است که لبم  را به روش پیوند/ تزریق چربی برجسته ساخته ام. چه مدت این روش ماندگار است؟ آیا دائمی است؟

پاسخ متخصصین:

دکتر برنت موئلکن

دکتر برنت موئلکن

دکتر برنت موئکلن در این رابطه می گوید: ” من تعداد زیادی بیمار دارم که از روش پیوند/ تزریق چربی به مناطق مختلف صورت خود استفاده کرده اند.  این روش بسیار ایمن است و نتایج موثر، صاف و برجستگی کامل را به همراه دارد. در این روش چربی از بدن خود بیمار گرفته می شود و دیگرتوسط بدن بیمار پس زده نمی شود.

من فوق العاده استفاده از سیلیکون های پرکننده دائمی و نیمه دائم برای افزایش حجم لب را رد می کنم وسخت با آن ها مخالف هستم. سیلیکون، آرتکول، و آرتفیل پرکننده هایی دائم هستند که در طی زمان طولانی سبب سبب التهاب های شدید و حساسیت می گردند. در برخی از بیماران تغییر شکل می دهند و فرم لب را به کلی به هم میریزند که اصلا قابل کنترل نیست.

گاهی برخی از بیماران مقدار بسیار کمی سیلیکون در حاشیه ی لب هاشون تزریق می کنند که متورم به نظر برسد. همانطور که گفتم استفاده از سیلیکون بسیار مضر است و بسیار خطر دارد چرا که تمام بازیگران و افراد مشهوری که از این روش استفاده کرده اند پس از چندی به دلیل استفاده از سیلیکون شهرتشان افزایش یافته است.

به یاد داشته باشید که چربی گرفته شد از بدن به هیچ عنوان ایجاد عفونت نمی کند، اما باکتری ها همیشه در و روی پرکننده ها حضور دارند.

هزینه ی برجسته سازی لب با پیوند چربی یا پیوند چربی فاسیای اتولوگ از ۱۵۰۰ تا ۵۰۰۰ متغییر است. که به تکنیک و روش زیباسازی بستگی دارد.

البته از پرکننده های غیر دائم مانند اسید هیالورونیک نیز که ریسک کمتری را به دنبال دارد تا حد زیادی می توان استفاده نمود.”

دکتر سمیر شوره

دکتر سمیر شوره

دکتر سمیر شوره می گوید: ” شما از پرکننده ی ری استایلین نیز برای برجسته سازی می توانید استفاده کنید ولی تنها مشکل این روش غیر دائم بودن آن است.

انتقال چربی اگر به درستی انجام شود بسیار موثر است چرا دائم است و غده و توده در لب ایجاد نمی کند. سیلیکون از جمله مواد قدیمی و خطرناک است که در گذشته بسیار استفاده شده است. باید از گذشته درس گرفت. تزریق چربی از جمله بهترین روش ها در برجسته سازی لب است.”

دکتر آرماندو سوتو

دکتر آرماندو سوتو

دکتر آرماندو سوتو در این باره می گوید: “من نیز با نظر دکر موئکن در مورد تزریق سیلیکون موافقم، چرا که در ابتدا نتایج راضی کننده است ولی به مرور زمان فرم لب ها به کلی به هم میریزد و از کنترل خارج می شود.

بهترین روش پیوند چربی از بافت بدن خودتان است. پیوند چربی از بدن خود بسیار روشی ایمن است که در مرور زمان هیچ مشکلی در فرم لب های شما بوجود نمی آورد. پس از عمل خود کاملا راضی و آسوده خاطر باشید.”

لینک منبع

گردآورنده: میترا کرمانیان

شما چطور؟ کمی عمیقتر به این مسئله فکر کنید و نظراتتان را با ما در میان بگذارید.

 


نوشتن یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برترین مراکز لیزر را بیابید
بستن
شهر مورد نظر خود را برای دیدن لیست برترین مراکز لیزر موهای زائد انتخاب کنید.
error:
در حال بارگذاری
عنوان منو
@tehranskin