مرجع زیبایی,پوست,بوتاکس,جوانسازی,لیزر موهای زائد,لیزر مو،جراحی زیبایی

بهترین دستگاه های اپیلیدی کدامند؟

بهترین دستگاه های اپیلیدی کدامند؟
2 (40%) 1 امتیاز

اپیلیدی چیست؟

اپیلیدی براون

براون

از آن جا که خانم ها همیشه به دنبال نابود کردن موهای زائد بدن خود بودند. و هم اکنون نیز در پی بر آورده کردن این نیاز خود هستند، برای رسیدن به هدف خود و لطافت و استاندارد زیبایی در ذهن خود از هیچ تلاشی فرو گذار نمی کنند. این موضوع خود باعث شده که بازاری پررونق برای شرکت ها و کارخانه ها در سراسر دنیا بوجود آید. به همین دلیل تمام دانشمندان و مخترعین مرتبا به دنبال راهی برای خلاصی از شر موهای زائد برای همیشه هستند. و در این راستا تا کنون وسایل و مواد ویژه ای ساخته شده است. که یکی از آن ها دستگاه اپیلیدی است.

اپیلیدی براون

براون

اپیلیدی دستگاهی ست که با برق کار می کند و دارای یک موتور الکتریکی دوار و یک سری است. که با روشن شدن دستگاه موتور به چرخش در می آید. و با چرخش موتور سری دستگاه نیز به حرکت در می آید. سری دستگاه معمولا از ۱ ، ۲ ، یا ۳ استوانه ی دوار ساخته شده است. که بر روی هر استوانه تعداد زیادی گیره های کوچک و ریز و یا موچین برای کندن موها وجود دارد. که با هر بار چرخش این استوانه ها این گیره ها نیز بازو بسته می شوند. هنگامی که گیره باز می شود، تار مو به داخل گیره کشیده شده و پس از چرخش یک چهارم دایره گیره بسته شده و همچنان در حال چرخش است و مو را گرفته و از ریشه می کند. در نتیجه اغلب اوقات این فرآیند با درد همراه است. مگر آنکه شما این روش و وسیله را بارها مورد استفاده قرار داده باشید و ریشه ی موهای زائد بدنتان سست شده باشد و یا حتی به این درد عادت کرده باشید.

خرید یک اپیلیدی خوب
استفاده از اپیلیدی

بهترین اپیلیدی ها

مارک های معتبر جانی عبارتند از :

  • فیلیپس
  • پاناسونیک
  • براون
  • بادی گروم
  • گوچی

در این ویدئو با این دستگاه ها بیشتر آشنا خواهید شد.

اپیلیدی ها

با این همه روشی نوین و تا تازه نیز پا به بازار نهاده است که به آن لیزر موهای زائد می گویند؛ در این روش با تولید اشعه ی لیزر و ایجاد حرارت در ریشه ی مو ها، این نواحی از بین می روند و تنها در چند جلسه صاحب پوستی روشن و شفاف و زیبا خواهیم شد.

برای اطلاعات بیشتر در این رابطه با متخصصین ما تماس بگیرید. اینجا کلیک کنید.

محقق: میترا کرمانیان


نوشتن یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برترین مراکز لیزر را بیابید
بستن
شهر مورد نظر خود را برای دیدن لیست برترین مراکز لیزر موهای زائد انتخاب کنید.
error:
در حال بارگذاری
عنوان منو
@tehranskin