بزرگترین مرجع تخصصی زیبایی,پوست,بوتاکس,جوانسازی,لیزر موهای زائد,جراحی زیبایی,لیپوساکشن

آیا لیفت سینه توسط بوتاکس امکان پذیر است؟

آیا لیفت سینه توسط بوتاکس امکان پذیر است؟
رای دادن به این پست
آیا لیفت سینه توسط بوتاکس امکان پذیر است؟

آیا لیفت سینه توسط بوتاکس امکان پذیر است؟

طبق مطالعات و مقالات گذشته، بوتاکس سبب رفع چروک ها و خطوط صورت مانند خطوط بین ابرو ، چروک های پنجه کلاغی اطراف چشم،رفع اسپاسم ها، رفع تعریق شدید بدن و لیفت گردن و ابرو و حتی فک می شود. همچنین باعث لیفت و سفت شدن سینه های خانم ها می شود. تمام این اطلاعات بدست آمده توسط سازمان جامعه ی جراحی آمریکا تایید شده است.

بوتاکس به ماهیچه ی پکتوریلز مینور قفسه ی سینه تزریق می شود، و سبب لیفت سینه می شود. این روش عجب و نامتداول است.  مدت زمان ماندگاری این روش از ۳ تا ۴ ماه طول می کشد.

این روش برای خانم های ۳۰ تا ۵۰ سال با سایز سینه ی A, B برای درمانی موقت و راحت کاربرد دارد. این روش سبب لیفت خفیفی می شود و هزینه ای بین ۱ تا ۲ هزار دلار برای هر دو سینه در بر دارد.

اگر به این قضیه مثبت نگاه کنیم، این روش هیچ دوره ی نقاهت، زخم و یا جراحی ندارد. اما نکته ی منفی آن، ممکن است این روش به درستی انجام نشود و عواقب جبران ناپذیری داشته باشد.

تزریق بوتاکس در این روش بسیار دشوار است، چرا که ماهیچه ی پکتوریلز مینور یا کوچک توسط پکتوریلز ماژور یا بزرگ پوشیده شده است. در این روش دیگر ماهیچه های شانه ، پشت، و سینه نقش بزرگی را در لیفت سینه ایفا می کنند.

بوتاکس سبب اصلاح موقت می شود ودر زمان تزریق این ماده به سینه برای لیفت آن باید هزینه ی زیادی پرداخت. چرا که دیگر ماهیچه ها ی سینه به کوچکی ماهیچه های صورت نیستند و بوتاکس زیادی را می طلبند.

برخی از افراد پس از دریافت بوتاکس در این ناحیه دچار تنگی نفس می شوند. در صورت مشاهده ی این علائم حتما به مرکز درمانی مراجعه نمایید.

بیماری در این رابطه می گوید:

“من مادر ۳ فرزند هستم و سینه هایم نیاز به عمل دارند. به تازگی دریافتم که با تزریق بوتاکس قادر به لیفت سینه هایم هستم. این روش در مقایسه با عمل جراحی از هزینه ی کمتری برخوردار است. نظر شما متخصصین برای اقدام به انجام این کار برای من بسیار اهمیت دارد.”

پاسخ متخصصین:

دکتر تامس فیلیا

دکتر تامس فیلیا

دکتر تامس فیلیا می گوید: ” من تجربه ای در این تکنیک ندارم ولی هیچ تاییدیه ای نیز از سوی سازمان برای انجام این روش دریافت نکرده ام. به نظر من بهترین روش جراحی زیبایی سینه است.”

دکتر رونالد شلتون

دکتر رونالد شلتون

به عقیده ی دکتر رونالد شلتون: ” تاکنون هیچ مقاله و کتابی در رابطه با تزریق بوتاکس برای لیفت سینه نیافته ام. این روش علمی نیست و جای بحث بسیاری دارد.”

دکتر استیون اف. وینر

دکتر استیون اف. وینر

به نظر دکتر استیون اف. وینر:” سال ها پیش در مجمعی عکسی توسط یک پزشکی مکزیکی نمایش داده شد که در آن ۱۵ واحد به بوتاکس به یک سینه تزریق شده بود و به دیگری هیچ بوتاکسی تزریق نشده بود و حالتی نا متعادل به بدن شخص داده بود و حس می کردم بدنش را به یک سمت بالا کشیده است. به نظر من این روش واقعا بی فایده و هدر دادن پول است. هیچ گاه بوتاکس اثر پذیری که بر ماهیچه های صورت دارد بر ماهیچه های بزرگ بدن ندارد.”

لینک منبع

گردآورنده: میترا کرمانیان

لطفا اطلاعات و نظراتتان را با ما در میان بگذارید.


نوشتن یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برترین مراکز لیزر را بیابید
بستن
شهر مورد نظر خود را برای دیدن لیست برترین مراکز لیزر موهای زائد انتخاب کنید.
error:
در حال بارگذاری
عنوان منو
@tehranskin