مرجع زیبایی,پوست,بوتاکس,جوانسازی,لیزر موهای زائد,لیزر مو،جراحی زیبایی

الکترولیز و هر آنچه باید در خصوص آن بدانید!

الکترولیز و هر آنچه باید در خصوص آن بدانید!
رای دادن به این پست
الکترولیز

الکترولیز موهای زائد

الکترولیز، تنها روش مورد تایید پزشکی در زمینه از بین بردن موهای زائد است. الکترولیز، یک دوره درمانی است که موهای زائد را بطور دائم از بین میبرد و تنها توسط پزشکان ماهر و با تجربه صورت میپذیرد.

الکترولیز، شناخته شده ترین روش رفع دائمی موهای زائد است و نتایج موثری از خود به جای میگذارد. دکتر چالز میشل برای اولین بار در سال ۱۸۷۵ موفق به از بین بردن موهای زیر پوستی مژه شد. وی دریافت هنگامیکه فولیکول تحت درمان الکترولیز قرار گیرد، بطور دائم مو را از بین خواهد برد.

بالغ بر ۱۰۰ سال است که از الکترولیز بعنوان قابل اعتماد ترین و امن ترین روش برای انواع پوست و مو استفاده میشود. بسیاری از درمان های جدید از بین بردن موهای زائد، یا فقط رشد مو را کاهش میدهند یا موقتی هستند و موهای زائد پس از چند سال مجددا ظاهر میشوند. اما الکترولیز تنها روشی است که بطور کامل موهای زائد را از بین میبرد و دائمی نیز میباشد.

برای افرادیکه بدون در نظر گرفتن رنگ پوست یا موی خود به دنبال از بین بردن دائمی موهای زائد خود در هر قسمت از بدن هستند، بهترین و تنها روش اثبات شده، الکترولیز محسوب میشود.

بر اساس نوع پوست، الکترولیز به ۳ روش دسته بندی میشود که هر ۳ روش قابلیت حذف دائم موهای زائد را دارند. این روش ها عبارتند از:

  • گالوانیک
  • ترمولیز یا آر اف دیاترمی (تجزیه شیمیایی در اثر حرارت)
  • ترکیبی

 

الکترولیز

مراحل الکترولیز

روش کار الکترولیز

در الکترولیز، میله بسیار نازکی بنام پروب (به اندازه قطر مو) که یکبار مصرف و استریل شده است را وارد فوایکول مو میکنند. سپس مقدار بسیار کمی انرژی با مهارت داخل فولیکول مو تخلیه میشود. تنها حسی که فرد حین انجام این پروسه متوجه میشود، گرماییست که از پروب تا پایه فولیکول عبور میکند. تخریب فولیکول توسط حرارت (روش ترمولیز) یا واکنش شیمیایی (روش گالوانیک) و یا ترکیبی از هردو روش صورت میپذیرد.

 

منبع: http://www.electrolysis.co.uk/

تحقیق و ترجمه: مینو زرفش

 


نوشتن یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برترین مراکز لیزر را بیابید
بستن
شهر مورد نظر خود را برای دیدن لیست برترین مراکز لیزر موهای زائد انتخاب کنید.
error:
در حال بارگذاری
عنوان منو
@tehranskin