بزرگترین مرجع تخصصی زیبایی,پوست,بوتاکس,جوانسازی,لیزر موهای زائد,جراحی زیبایی,لیپوساکشن

آقایون با کاشت سبیل چهره ای مسمم رو تجربه کنید

آقایون با کاشت سبیل چهره ای مسمم رو تجربه کنید
3 (60%) 1 امتیاز

کاشت موی سبیل

کاشت سبیل

کاشت مو به صورت روشی مفید برای افرادی ست که دچار مشکلات کم مویی و یا کم پشتی مو در مناطقی از صورت هستند. کاشت مو به صورت در نواحی ؛ سبیل، ریش، خط ریش و پنهان نمودن اسکار ها و زخم های صورت انجام می شود. کم پشتی مو به دلایل زیادی اتفاق می افتد، برای مثال؛ ژنتیک، لیزر مو ها، الکترولیز، جراحی، سوختگی یا آسیب به بدن در ریزش مو موثر هستند. اهداف کاشت مو متفاوت هستند، گاهی برای منطقه ای کوچک کاربرد دارند و گاهی برای مناطق وسیع تری مانند ریش ها و گونه ها استفاده می شوند. به طور کلی، از کاشت مو برای پر کردن محل هایی از بدن که به کم مویی دچار است، استفاده می شود.

تعداد پیوند های مورد نیاز متنوع هستند، اما میانگین آن ها بین ۳۵۰ – ۵۰۰ پیوند برای سبیل، ۶۰۰ – ۷۰۰ پیوند برای ناحیه ی چانه، ۲۰۰ – ۲۵۰ پیوند برای خط ریش ها و ۳۰۰ – ۷۰۰ پیوند برای خط ریش ها استفاده می شود. برای برخی از بیماران که علاقه مند به داشتن سبیل ها و ریش هایی پر تر هستند، مرحله و جلسه ای دیگر در نظر گرفته می شود، تا پیوند های بیشتری را به محل انتقال دهند.

آقایون با کاشت سبیل چهره ای مسمم رو تجربه کنید

آقایون با کاشت سبیل چهره ای مسمم رو تجربه کنید

انتقال / کاشت مو به صورت از طریق برداشت فولیکول ها از پس و کناره های پوست سر انجام می شود. بهترین محل برداشت فولیکول ها در واقع نزدیک ترین ناحیه به محل کاشت است. زمانیکه مو کاشته شد، ویژگی های مو های صورت را به خود می گیرد و رشد می کند. نتایج این عمل معمولا دائمی هستند.

پزشکان معمولا از پیوند های تک مویی و یا دو مویی برای رسیدی به نتایجی طبیعی تر استفاده می کنند. همچنین آن ها به زاویه و جهت قرار گرفتن مو بر روی صورت توجه می کنند.

نحوه ی عملکرد و دوره ی نقاهت

این روش تحت بیحسی موضعی به کمک قرص های مسکن انجام می شود. این عمل طی ۲ تا ۵ ساعت بدون درد و گاهی با حسی مانند گزش همراه است. حدود ۵ روز پس از کاشت مو، پوسته هایی در محل کاشت به چشم می خورند. نکته ای مهم که حتما باید به آن توجه شود، خشک نگه داشتن محل کاشت است.

در طی ۳ تا ۴ روز بهبودی حاصل می شود، و بخیه ها نیز به علت جاذب بودن ، جذب شده و نیازی به مراجعه ی مجدد جهت جدا کردن بخیه ها نیست.

موهای کاشته شده حدود ۲ هفته ریزش دارند، و پس از گذشت ۳ ماه، موها دوباره در محل می رویند و مادام العمر می شوند.

لینک منبع

محقق: میترا کرمانیان


نوشتن یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برترین مراکز لیزر را بیابید
بستن
شهر مورد نظر خود را برای دیدن لیست برترین مراکز لیزر موهای زائد انتخاب کنید.
error:
در حال بارگذاری
عنوان منو
@tehranskin